ENDÜSTRİYEL OTOMASYON      TIBBI ÇÖZÜMLER       PROTOTİP İMALAT           AR-GE          MÜHENDİSLİK-DANIŞMANLIK TEST CİHAZLARI

   ŞİRKET PROFİLİ :

   FİRMAMIZ 1980 YILINDAN İTİBAREN  İLFA ELEKTRONİK  OLARAK, 1993 YILINDAN  BU ZAMANA KADAR DA İLFA ELEKTRONİK ENDÜSTRİYEL  OTOMASYON SAN.TİC. LTD. ŞTİ. OLARAK FAALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. KALİTELİ MALZEME ÜRETMEYİ İLKE EDİNMİŞ OLAN FİRMAMIZ  TÜM HİZMET AŞAMALARINI ULUSLARARASI DÜZEYDE YAPILMAKTADIR. TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP ETMENİN VERMİŞ OLDUĞU AVANTALARIN,  UZUN YILLARIN VERDİĞİ BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBE İLE BİRLEŞMESİ İLE TAMİR EDİLEMEYEN, FİYATLARI YÜKSEK OLAN İTHAL ÜRÜNLERLE FONKSİYONEL OLARAK AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP  TAMİR EDİLEBİLEN UZUN YILLAR PROBLEM ÇIKARTMADAN ÇALIŞABİLEN VE İŞLETMEYE YADA SİSTEMİN UYGULANDIĞI YERE ÖZGÜ ÖZELLİKLER EKLENEBİLDİĞİ SİSTEMLERİN  YAPILMASI SAĞLANABİLMİŞTİR. PC, PLC, SCADA UYGULAMALARI MİKROİŞLEMCİ TABANLI KONTROL KARTLARI İMALATI GİBİ ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARIN YANI SIRA ŞİRKETİMİZ TIP ELEKTRONİĞİ KONUSUNDADA FAALİYET GÖSTERMEKTE  KAS VE SİNİR SİMÜLATÖRLERİ,  ZAYIFLATMA CİHAZLARI, LAZER VE INFRARED IŞINLI TEDAVİ CİHAZLARI İMALATI YAPMAKTADIR. AYRICA ŞİRKETİMİZ TAMİRATI MÜMKÜN OLMAYAN SİSTEMLERDE YENİ KART İMALATI YAPARAK SİSTEMİ MİNİMUM MALİYETLE TEKRAR FAALİYETE GEÇİREBİLECEK DÜZEYDE  AR-GE ÇALIŞMALARI YAPABİLMEKTE, MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VEREBİLMEKTEDİR.FİRMAMIZ ÜRETTİĞİ TÜM  ÜRÜNLERİ VE YAZLILIMLARI TAMAMEN KENDİ BÜNYESİNDE YAPTIĞI AR-GE ÇALIŞMALARI NETİCESİNDE OLUŞTURDUĞUNDAN  GEÇEN ZAMANA BAĞLI OLARAK YEDEK PARÇA YADA YAZILIM İLE İLGİLİ SIKINTILAR YAŞANMAMAKTADIR.
   KALİTE POLİTİKAMIZ :

        PLANLI VE SİSTEMATİK FAALİYETLERLE HATALARI EN AZA İNDİRMEK VE KALİTEYİ SÜREKLİ İYİLEŞTİREREK MÜŞTERİLERİMİZİN DEĞİŞEN BEKLENTİLERİNİN KARŞILAYACAK DİNAMİK BİR YAPI OLUŞTURMAK, KALİTEYE İLK DEFADA, ZAMANINDA VE EKONOMİK OLARAK ULAŞMAK VE SONUÇTA ONLARIN GÜVENİNİ KAZANMAK  HEPİMİZİN EN ÖNEMLİ GÖREVİDİR.

shape
İLFA ELEKTRONİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ